Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 19.03.2024, 05:33
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Ознайомитись з правилами рухливих ігор

"Танцювальна фігура замри"

Потрібна будь-яка танцювальна нешвидко музика. Ведучий повільно співуче говорить «Море хвилюється - раз. Море хвилюється - два. Море хвилюється - три. »Діти кружляють, танцюють і роблять довільні рухи. На словах «Морська фігура замри!» - Гравці повинні завмерти на місці в тій позі, в якій їх застали слова ведучого. Ведучий обходить свої морські володіння і шукає гравця, який поворухнеться.
Можна ускладнити гру, дозволивши ведучому смішити завмерлих гравців. Хто поворухнеться або засміється - вибуває з гри. Останній, найстійкіший, стає ведучим.

 

Магазин іграшок

Всі учасники отримують роль іграшок. У магазин заходить провідний (покупець), підходить по черзі до всіх іграшок, і включає їх дотиком. Діти під музику зображують різні іграшки, наприклад, заводну ляльку, трансформера, машинку, конячку, собачку і т.д. Ведучий вибирає одну іграшку, яка йому сподобалася більше всіх, «купує» її і цей гравець стає наступним ведучим.

 

Заборонені рухи

Всі учасники стоять в колі і повторюють під музику руху за ведучим. Але перед початком гри ведучий показує один рух, який повторювати не можна. Якщо учасник все-таки забудеться і повторить цей рух - він вибуває. Складність рухів і темп музики залежить від віку граючих дітей.

 

Правила гри у футбол

Текст и рисунки. Мета гри – забити м'яч у ворота супротивника, а свої ворота захистити. Футбольне поле Текст и рисунки. Правила гри у футбол. Матч проводиться за участю двох команд, з кількістю гравців у кожної - не більш одинадцяти, разом із воротарем. Перед початком матчу проводиться жеребкування, й одна з команд отримує право обрати ворота. Протилежна команда виконує початковий удар в матчі.

Текст и рисунки. Процедура Всі гравці знаходяться на своїх половинах поля. М'яч знаходиться в нерухомому стані у центрі поля. Суддя подає сигнал. М'яч знаходиться у грі, коли по ньому нанесено удар вперед. Текст и рисунки. М'яч вважається влученим у ворота, якщо він повністю пересік лінію воріт між стійками та під перекладиною, за умовами, що перед цим команда, яка забила гол не порушила Правила гри. Команда, яка забила протягом матчу найбільшу кількість голів, вважається переможцем. Якщо обома командами забито рівну кількість голів або не було забито жодного гола, то матч закінчується з нічийним результатом. Гол

Текст и рисунки. Два тайми по 45 хвилин. Перерва між двома таймами - 15 хвилин. Додатковий час До тривалості будь-якого матчу обох таймів додається час, який пішов на: - заміну гравців; - транспортування травмованих гравців; - навмисне затримування часу гри. Тривалість гри  Текст и рисунки. Штрафний удар призначається за підніжку, удар суперника, стрибок в ноги, агресивний поштовх, плювок, затримку противника або часу, навмисне торкання м'яча рукою. Подібне порушення в своєму штрафному майданчику карається 11-метровим (пенальті). Порушення правил

Текст и рисунки. Штрафний удар призначається арбітром після порушення правил. Штрафний удар можуть призначити на всьому полі крім штрафного майданчика команди, яка порушила правила (якщо порушення правил відбувається у штрафному майданчику, то призначається пенальті). При пробитті штрафного, команда, що захищається, ставить «стінку»(з гравців) на відстані 9м 18см від м'яча. Штрафний можна також розігрувати, один гравець може розіграти , або віддати пас.  Текст и рисунки. Вільний удар призначається, коли гравець віддає передачу своєму голкіперу і той бере м'яч у руки. Вільний удар не призначається, якщо гравець передає м'яч голкіперу головою, або якщо м'яч випадково відскочив від гравця команди, яка захищається, і голкіпер взяв в руки. Вільний удар можна бити прямо по воротах, або розіграти м'яч з партнером після чого можна бити. Якщо гравець забиває в один дотик м'яч у ворота з вільного удару, то гол не зараховується.

Текст и рисунки. Порушення, що караються попередженням. Гравець основного складу отримує попередження з показом жовтої картки у випадку, якщо здійснить одне з таких порушень: - винен у неспортивній поведінці;- словом або дією демонструє незгоду з рішенням судді;- систематично порушує Правила;- навмисне затягує відновлення гри;- не дотримується визначену відстань при поновленні гри штрафним, вільним або кутовим ударами або вкиданням з-за бокової лінії;- виходить, повертається або самовільно йде з поля без дозволу судді. Текст и рисунки. Порушення, що караються видаленням. Гравець основного складу, запасний або замінений гравець повинен бути вилучений з поля (з технічної зони) з показом червоної картки у випадку, якщо він: - винен у серйозному порушенні Правил;- винен в агресивному поводженні;- плюне в суперника чи будь-яку іншу особу;- позбавить суперника, що просувається до воріт, явної можливості забити гол за допомогою порушення Правил, що карається штрафним, вільним або 11-ти метровим ударом;- використовує образливі або нецензурні вирази (жести);- отримує друге попередження в одному матчі. Будь-який видалений гравець повинен покинути межі поля і прилеглого до нього простору, включаючи технічну зону.

Текст и рисунки. Спірний м'яч - це спосіб поновлення гри після тимчасової зупинки, у якій виникла необхідність у той час, поки м'яч перебував у грі з якоїсь причини, не передбаченої Правилами гри. Процедура. Суддя вводить м'яч в тому місці, де він перебував у момент зупинки гри. Спірний м’яч  М’ЯЧ У ГРІ ТА ПОЗА ГРОЮ М'яч поза грою. М'яч вважається поза грою, якщо: - він повністю перетнув лінію воріт або бокову лінію - по землі або по повітрю; - гра була зупинена суддею. М'яч у грі Протягом всього іншого часу м'яч перебуває в грі, включаючи випадки, коли: - він відскакує від стійки воріт, поперечини, або кутового прапорця і залишається в полі, - він відскакує від суддів, які знаходяться в межах поля.

Сигнали та жести судді1. Поштовх суперника руками.2. Удар або грубий поштовх.3. Стрибок на суперника. 4. Підніжка. 5. Удар ногою по нозі. 6. Вільний удар. 7. Штрафний удар. 8. Кінець гри або її половини. 9. Зупинки гри не буде. 10. Гра по м'ячу рукою. 11. Жест, який вказує місце порушення, звідкіля необхідно ввести м'яч у гру. 12. Додавання втраченого часу. 13. Попередження або видалення гравця. 

                                                                                                                                    Бажаю успіху)))

Комплекс вправ для профілактики порушень постави

Вправа 1

Ходьба звичайна,ходьба на носкахходьба на п'ятах (під час усіх видів ходьби  на голові мішечок з піском вагою 100 г). Вправу можна ускладнювати поворотами праворуч та ліворучнамагаючись при цьому утримати мішечок на голові.

Вправа 2

Вихідне положення (далі  вп.)  стоячиноги на ширині плечейу випростаних руках  гімнастична палиця.

 палицю обережно відвести вгору-назадпрогинаючи тулуб назад;

 повернутись у в. п.;

 4  повторити те саме.

Виконати вправу 8  9 разів.

Вправа З

Вп лежачи на животіруки за головою.

 прогнутисяодночасно відриваючи від підлоги грудну клітку та ноги якомога вище;

 повернутись у в. п.;

 4  повторити те саме.

Виконати вправу 8  9 разів.

Вправа 4

Вп лежачи на животіноги широко розведені у сторони.

 зігнути ногизахопити руками стопипрогнутися;

 повернутись у в. п.;

 4  повторити те саме.

Виконати вправу 810 разів.

 

 

 

 

 

 

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024