Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 19.03.2024, 08:04
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Геннадій Горовий

Геннадій Володимирович Горовий 

Горовий Геннадій Володимирович народився 18 червня 1981 року в селі Трипілля, що на Обухівщині.

Згодом з батьками переїздить до міста Обухова. Закінчує середню школу, знайомиться з місцевими літераторами, починає відвідувати літстудію ім. А.Малишка. Пише вірші, друкується в районній газеті. У 2003 році стає учасником літературного об’єднання «Радосинь» при Національній спілці письменників України.

Навчався  в Університеті «Україна» (м. Київ). У 2007 році отримав диплом спеціаліста (Видавнича справа та редагування), а в 2008 році – магістра за фахом «Журналістика». Обидва дипломи з відзнакою. Спільно з деканом факультету написав слова гімну університету. Лауреат Першого студентського фестивалю «Сяйво надії» (2003 р.)

На помаранчевому турнірі поетів 2005 року став призером фундації ім. І.Багряного.

У 2007 році став лауреатом молодіжної премії голови Київської обласної  державної адміністрації за перемогу в номінації «За творчі досягнення».

З нагоди 16-ї річниці Незалежності України нагороджений премією  Обухівської райдержадміністрації за внесок у розвиток духовної спадщини  Обухівського краю.

Восени 2007 року був учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів, де був нагороджений грамотою за перемогу в поетичному турнірі.

У 2008 році став лауреатом Всеукраїнського літературного фестивалю «Просто так» – номінація «Література для дітей» (м. Коростень). У 2009 році брав участь у проекті Першого національного радіо «Світло для друга». Учасники проекту були занесені до Книги рекордів України.

У червні 2010 р. до Дня молоді був відзначений почесною грамотою голови Обухівської районної державної адміністрації та Голови районної ради.

Двічі був переможцем Всеукраїнського недержавного фестивалю «Неспокій серця»: 2010 рік – друге місце в номінації «Поезія», та 2011 рік – перше місце в номінації «Мала проза».

У 2011 р. входив до складу комісій трьох поетичних конкурс-фестивалів. А саме: член журі Другого Всеукраїнського фестивалю для вихованців шкіл-інтернатів «Край моїх мрій», голова журі Першого Обласного фестивалю Київщини «Поетичний рушник» (засновник-організатор – міськрада м. Обухова), почесний член журі Дев’ятого Всеукраїнського фестивалю «Сяйво надії».

У 2012 р. роботу над фестивалями було продовжено: успішно фінішував за головування Геннадія Другий обласний фестиваль «Поетичний рушник», минувся Десятий Всеукраїнський фестиваль «Сяйво надій», де Горовому знову випала честь розглядати поетичні доробки обдарованої молоді. Відбувся його дебют як ведучого літературних майстер-класів.

Весною Геннадію пощастило побувати з доповіддю на міжнародній конференції в м. Архангельську Російської Федерації. Тема конференції – «Інтернетрадіо для людей з обмеженими фізичними можливостями».

З нагоди Дня молоді був нагороджений почесною грамотою голови Київської обласної  державної адміністрації.

Узимку 2013 р. узяв свій старт Третій обласний фестиваль «Поетичний рушник», який вочевидь стає доброю традицією Київської області.

Влітку 2013 року Геннадій брав участь у Тринадцятому Всеукраїнському фестивалі української книги (м. Феодосія), де презентував свою повість «ДЗЕЛ-ЛЕ-ЕНННЬ-СВІТ». За підсумками фестивалю, він отримав диплом лауреата конкурсу за кращу книгу фестивалю.

Непересічною подією в його житті була участь у команді незрячих парашутистів. Тотально незрячі чоловіки та жінки установили світовий рекорд, як найбільш чисельна група незрячих парашутистів одного стрибка з приземленням на воду. Акція отримала назву «Небо для вільних» і вже занесена до Книги рекордів України. Подія відбувалася неподалік  м. Коктебеля.

Восени Обухівська міськрада з нагоди 651-ї річниці дня міста нагородила Геннадія колекційним годинником «За активну участь в житті територіальної громади міста та  високий професіоналізм у роботі».

Нині, як журналіст, Геннадій Горовий працює телеведучим на Обухівському районному телеканалі «Студія Бард», а як письменник – веде заняття літературної студії «Горлиця» при Університеті «Україна» (м. Київ).

Геннадій − чотириразовий стипендіат голови Київської обласної  державної адміністрації – 2009, 2011, 2012, 2013 р.р.

Неодноразово друкувався в українській періодиці, в альманахах та  антологіях. Дебют в закордонних виданнях відбувся в журналі «Рідношкільник» (Канада).

У творчому доробку має чотири поетичні збірки: «Страви з філософського  каміння» (2005 р.), «Від літечка до літечка» (2005 р.), «Крапки не ставлю...»  (2006 р.), «Треба ж так!..» (2008 р.) та повість для підлітків «Дзел-ле-енннь-світ» (2011 р.), яку було відзначено Міжнародною україно-німецькою премією ім. Олеся Гончара (2012 р.)

Член Національної спілки письменників України і Національної спілки журналістів України. Член Обухівського літературно-мистецького братства ім. А.С. Малишка  та Всеукраїнського літературного об'єднання «Радосинь» при НСПУ.

Нині живе в місті Обухів, Київської області.

Стаття про поета:

"Що надихає поета на творчість?"

Творчість:

«Два боки одного»

"На гостини до ріки", "Неслухняний горобчик", "Оказія", "Авто у сріблястому мантоАвто у сріблястому манто", "Сором’язлива суничка"

Інтерв'ю з автором

Геннадій Горовий

  • Скільки років Вам було, коли вперше вийшов друком Ваш твір? Як він називався і де був надрукований?

    – Мій перший твір був надрукований у газеті «Обухівський край». Це був вірш довжиною у 14 куплетів і називався він «Додому їхав чоловік незрячий». Мені на той час було близько двадцяти років. Я був невимовно щасливий, коли отримав примірник газети з віршем, під яким стояло моє ім’я. Саме тоді я твердо вирішив стати письменником.

  • Улюблена дитяча книга.

    – У дитинстві я дуже любив читати. Полюбляв казки О. Волкова із серії Смарагдового міста, а згодом вподобав персонажів книжок Жуля Верна, Стівенсона тощо. Але важливо те, що, книги, як би сильно я їх любив, ніколи не замінювали мені друзів.

  • Улюблений мультфільм.

    – Як і кожна дитина, я звичайно ж любив дивитися мультики. Дядечко Мопус, домовичок Кузя, славний квартет – папужка, слоненя, мавпочка і удав – не залишають мене байдужим і по сьогодні. А колоритних персонажів шедевральної стрічки «Жив-був пес» узагалі вважаю нетлінною класикою мультиплікації усіх часів.

  • Скільки двійок Ви отримали за час навчання у школі та за що?

    – Не можу сказати, що у школі я був круглим відмінником, зовсім ні. Одначе, до двійок справа все ж не доходила. А у восьмому класі я вирішив позбавитися і трійок. Як вирішив, так і зробив. До останнього дзвоника у мене більше не було оцінки нижчої за четвірку. Та й то сказати, четвірок було значно менше, ніж п’ятірок.

  • В які ігри Ви любили грати у дитинстві?

    – Я не знаю жодного мого однолітка, який у дитинстві не любив би грати у квача. Жвава проста гра, у яку можна було грати ледь не всюди, де заманеться, стала по-справжньому народною. А ще були баскетбол, біг наввипередки... і поряд зі спортивними іграми були присутні нарди, шахи. І найбільше моє захоплення – доміно. Як це цікаво, затиснути в руці кілька доміношок і мислити, як обвести довкола пальця супротивника, коли сам перебуваєш за крок до нещімної поразки.

  • Ким Ви мріяли стати у дитинстві?

    – Ким я мріяв стати у дитинстві? Якщо чесно, то вже й не згадаю. Здається, водієм. І не просто водієм, а тим, хто мандрує далеко-далеко. Я ще змалечку дуже любив мандрувати. Мені завжди було цікаво, що там, за горизонтом.

  • Опишіть найкумедніший випадок із Вашого життя.

    – Пам’ятаю, як я під час літнього відпочинку в бабусі, через свою любов до мандрів, заблукав. Блукав дуже довго, аж до поки мене знайшов батько. Пам’ятаю, як дорослі казали, що ще трохи – і я потрапив би у болото. А з болота піди виберись без сторонньої допомоги. Ось така вона – небезпечна любов до мандрів.

  • Як часто і звідки прилітає до Вас Натхнення?

    – Якби я знав, з яких країв прилітає до мене натхнення, то, мабуть, там би й оселився. Головне, що почасти прилітає таки. Цього мені цілком достатньо.

  • Ваш улюблений крилатий вислів?

    – «Поспішай поволі». Це не тільки улюблений вислів, а й до певної міри, девіз життя. Як-то кажуть мудрі люди, тихіше їдеш – далі будеш.

  • Що Ви побажаєте своїм читачам?

    – Хочу побажати своїм маленьким читачам, аби вони не поспішали дорослішати. Країна дитинства – найпрекрасніший край на Землі. І як же шкода, що раз полишивши його, більше ніколи туди не повернешся.

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024