Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 19.03.2024, 10:18
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Мельник Володимир Олександрович

12 вересня 1959 року- 20 жовтня 2011 року

Народився 12 вересня 1959 року в с. Поромівка Житомирської області. 

У 1974 р. закінчив Поромівську вось­мирічну школу і вступив до Житомир­ського автомобільно-шпяхового техніку­му, де здобув кваліфікацію техніка-буді-вельника з будівництва і експлуатації автошляхів. За направленням прибув на роботу в Обухівське ремонтно-будівельнс уп­равління на посаду майстра.

У 1978-1986 pp. навчався у Київсько­му автомобільно-шляховому інституті, здобувши фах інженера-будівельника. З листопада 1978 р. по листопад 1980 р. служив у військовій частині у м. Москва. 

Трудову діяльність розпочав 1978 року майстром дільниці Обухівського шляхово-ремонтпого відділення. Після служби в армії продовжував працювати на цьому ж підприємстві майстром, виконробом, а в 1988 році - начальником Обухівського комбінату комунальних підприємств.

На виборах 1998, 2002 та 2006 років обирається обухівським міським головою. З його ініціативи і під його керівництвом територіальна громада Обухова затвердила символіку міста, запроваджено Подяку міського голови, Грамоту міської ради та Книгу професійної і громадянської честі. Визначені і затверджені Верховною Радою України межі міста, розроблено генеральний план забудови міста, прийнятий стратегічний план його економічного розвитку, активно ведеться житлове, соціально-культурне будівництво, змінюється архітектурне обличчя міста, його інфраструктура, оновлюються інженерні комунікації і дороги, поліпшується благоустрій. За його підтримки в Обухові з 2000 року започатковано спільне відзначення Різдва Христового усіма християнськими громадами міста, що немав аналогів ні в Україні, ні заїї межами. У місті було забезпечено цілодобову подачу води і стабільне функціонування усіх комунальних служб, розпочато будівництво двох нових житлових мікрорайонів.

Обухівськии міський голова В.О.Мельник вручає Почесну грамоту міськради чемпіону СРСР з важкої атлетики, батькові майбутньої чемпіонки світу з фігурного катання Олени Савченко В.І.Савченку. 1999 р.

Виступає голова асоціації промисловців району О. М. Левченко під час вручення йому посвідчення і нагрудного знака почесного громадянина Обухова, праворуч - міський голова В.О. Мельник.    9 вересня 2009 р.

В.О.Мельник є зразком сучасного керівника: врівноважений, толерантний, вміє згуртувати людей навколо основної ідеї й уникати протистояння, гостро відчуває потреби часу і бачить перспективи.

Після закінчення Української академії державного управління при Президентові України, має звання магістра державного управління. 1999 року нагороджений Подякою Президента України, 2006-го - орденом св. Володимира УПЦ КП, у 2004-му отримав звання «Заслужений працівник сфери послуг», у 2005-му - "Відмінник освіти України". 2008 року удостоївся ордена "За заслуги" II ступеня, а також медаль "За заслуги" III ступеня рішенням президії Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (12.2008)

На посаді Обухівського міського голови Володимир Олександрович Мельник працював до кінця життя, яке трагічно обірвалося 20 жовтня 2011 р. під час ДТП на Київській трасі поблизу с. Таценки.

Разом з дружиною виховував доньку та сина.

***

09.12.2011 року Обухівською міською радою було прийнято проект рішення "Про увічнення пам’яті Обухівського міського голови В.О. Мельника на території Обухівської міської ради". Відповідно до якого, було вирішено:

1. Встановити Мельнику Володимиру Олександровичу на приміщенні Обухівської міської ради за адресою: Київська область, місто Обухів, вулиця Київська,10 Меморіальну дошку. 

2.  Присвоїти Мельнику Володимиру Олександровичу звання Почесний громадянин міста Обухова (посмертно).

3. Присвоїти Комунальній організації « Обухівський міський спортивний комплекс» ім’я Володимира Олександровича Мельника, Комунальну організацію в подальшому іменувати: «Обухівський міський спортивний комплекс імені В.О. Мельника».

4. Порушити клопотання:

4.1. перед Міністерством освіти і науки України про присвоєння Гімназії міста Обухова імені Володимира Олександровича Мельника;

4.2. перед Київською обласною державною адміністрацією  про нагородження Мельника Володимира Олександровича орденом «За заслуги ІІ ступеня»(посмертно). 

***

Згодом було увічнено пам`ять успішного мера міста.

На приміщенні Обухівської міської ради було встановлено меморіальну дошку. 

Міський спортивний комплекс називається «Обухівський міський спортивний комплекс імені В.О. Мельника».

Обухівська гімназія має назву НВК «Гімназія – ЗНЗ І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника»

***

«Ми віримо в оберігальну силу символіки нашого міста і несемо відповідальність за збереження культурного надбання нашого краю, примноження його нашими сучасниками й передачу дітям та онукам. Щоб і вони пишалися нами — обухівцями, що живуть на межі тисячоліть і які усвідомили себе часточкою величної історії нашої святої древньої землі», — так писав про довірене йому місто Володимир Мельник. 

На посаді міського очільника він займався розвитком культури, освіти, промисловості, відродженням традицій. Як інженер-будівельник, Володимир Олександрович знав, як саме потрібно підходити до надвідповідального завдання розбудови міста, а як лідер добре розумів, що в будь-якій справі вирішальним завжди є людський фактор.

Крім шкіл і садочків, у місті функціонували ліцей, гімназія, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, автошкола, школа мистецтв, п'ять бібліотек, краєзнавчий музей, музей А. С. Малишка, центр культури і дозвілля, будинок культури, підлітковий клуб «Романтик», дитячо-юнацька спортивна школа, спорткомплекс. Плідно працювали й засоби масової інформації — газети «Обухівські вісті» та «Обухівський край», студія радіомовлення, телестудії «Екран» і «Бард». На території Обухова діяло п'ять православних церков, дев'ять релігійних конфесій та костел.

Патріотизм і любов до рідної землі, міста, в якому жив, були для Володимира Мельника не показною модою чи ширмою для прикриття політичних амбіцій, а етапом душі. Володимир Олександрович був твердо переконаний, що, якщо кожен керівник дбатиме, щоб його підлеглі та їхні родини жили заможно й щасливо, заможною та щасливою стане вся Україна.

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024