Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 26.05.2019, 13:15
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Олімпіади 2018/2019 н.р.

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

Олімпіади ІІ етап (міський)

І місце

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Барило

Олександр

Григорович

Українська мова та література

11

Щербань

Ольга Миколаївна

2.

Руденко

Олександр

Миколайович

Інформатика

10

Шевченко

Алла

Вікторівна

3.

Радченко

Ольга

Сергіївна

Трудове навчання

9-А

Спіленко

Олена

Костянтинівна

4.

Горбач

Олександр

Максимович

Історія

8-А

Мигаль

Марина

Леонтіївна

5.

Підгорна

Єлизавета

Олексіївна

Конкурс ім. Яцика

6-А

Щербань

Ольга Миколаївна

6.

Чайковська

Софія

Мирославівна

Шевченка

9-А

Стременко Оксана Анатоліївна

7.

Сокур

Дмитро

Олександрович

Інформаційні технології

8-А

Шевченко

Алла

Вікторівна

8.

Руденко

Олександр

Миколайович

Інформаційні технології

10

Шевченко

Алла

Вікторівна

9.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

Астрономія

11

Дідик

Галина

Іванівна

10.

Дзюба

Анна

Сергіївна

ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості

Номінація «Література»

11

Щербань

Ольга Миколаївна

11.

Діденко

Вікторію

Віталіївну

ІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості

Номінація «Образотворче мистецтво»

8-А

Пожарницька Олена

Анатоліївна

ІІ місце

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

Українська мова та література

11

Щербань

Ольга Миколаївна

2.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

Екологія

11

Костюченко Сергій Петрович

3.

Сичов

Дмитро

Олександрович

Інформатика

9-А

Карась

Олена

Геннадіївна

4.

Кобаль

Альона

Олександрівна

Історія

9-А

Мигаль

Марина

Леонтіївна

5.

Красюк

Марія

Юріївна

Трудове навчання

9-А

Спіленко

Олена

Костянтинівна

6.

Сливка

Ксенія

Романівна

Трудове навчання

11

Спіленко

Олена

Костянтинівна

7.

Драчук

Марина

Ігорівна

Конкурс ім.Яцика

9-А

Стременко Оксана Анатоліївна

8.

Журіна

Катерина

Андріївна

Шевченка

5-А

Палієнко

Світлана

Іванівна

9.

Барило

Олександр

Григорович

Математика

11

Пригунова

Світлана Олександрівна

10.

Барило

Олександр

Григорович

Географія

11

Безкровна

Тетяна

Миколаївна

ІІІ місце

 

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Драчук

Марина

Ігорівна

Українська мова та література

9-А

Стременко Оксана Анатоліївна

2.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

Англійська мова

11

Удод

Лідія

Миколаївна

3.

Гончар

Данило

Олександрович

Історія

8-А

Мигаль

Марина

Леонтіївна

4.

Дзюба

Анна

Сергіївна

Трудове навчання

11

Спіленко

Олена

Костянтинівна

5.

Журіна

Катерина

Андріївна

Конкурс ім.Яцика

5-А

Палієнко

Світлана

Іванівна

6.

Мартинов

Дмитро

Михайлович

Конкурс ім.Яцика

8-А

Рогозіна

Світлана

Володимирівна

7.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

Конкурс ім.Яцика

11

Щербань

Ольга Миколаївна

8.

Сливка

Дарина

Романівна

Шевченка

7-А

Шевченко

Надія

Володимирівна

9.

Мартинов

Дмитро

Михайлович

Шевченка

8-А

Крук

Валентина

Іванівна

10.

Дзюба

Анна

Сергіївна

Шевченка

11

Щербань

Ольга Миколаївна

11.

Мартинов

Дмитро

Михайлович

Фізика

8-А

Дідик

Галина

Іванівна

12.

Мовчан

Аліна

Юріївна

Фізика

9-А

Дідик

Галина

Іванівна

13.

Сливка

Данило

Романович

Фізика

7-А

Дідик

Галина

Іванівна

14.

Тимченко

Віталій

Володимирович

Інформаційні технології

9-Б

Шевченко

Алла

Вікторівна

Олімпіади ІІІ етап (обласний)

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Місце

Учитель

1.

Барило

Олександр

Григорович

Українська мова та література

11

ІІ

Щербань

Ольга Миколаївна

2.

Горбач

Олександр

Максимович

Історія

8-А

ІІІ

Мигаль

Марина

Леонтіївна

3.

Голубенко

Анастасія

Юріївна

МАН

педагогіка

11

І

Жевага

Олена

Миколаївна

4.

Шевченко

Михайло

Олександрович

Топоніміка

9-А

ІІ

Безкровна

Тетяна

Миколаївна

Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2019