Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 16.04.2021, 05:41
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Олімпіади 2019/2020 н.р.

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

І місце

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Горбач

Олександр

Максимович

Історія

8-А

Мигаль

Марина

Леонтіївна

2.

Підгорна

Єлизавета

Олексіївна

Українська мова та література

7-А

Щербань

Ольга Миколаївна

3.

Сокур Дмитро Олександрович

Інформаційні технології

9-А

Шевченко

Алла

Вікторівна

4.

Сутир Оксана Миколаївна

Астрономія

11

Дідик

Галина

Іванівна

 

ІІ місце

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Хоменко Вікторія Олександрівна

Трудове навчання

9-А

Спіленко Олена Костянтинівна

2.

Коломієць Аліна Олегівна

Українська мова та література

7-А

Щербань

Ольга Миколаївна

3.

Гончар Данило Олександрович

Історія

9-А

Мигаль

Марина

Леонтіївна

4.

Сарапин Ярослав Олегович

Фізика

7-А

Дідик Галина Іванівна

5.

Кабанець Максим Андрійович

Правознавство

11

Наговіцина Юлія Володимирівна

 

ІІІ місце

з/п

ПІБ

Предмет

Клас

Учитель

1.

Нечай Андрій Андрійович

Екологія

11

Костюченко Сергій Петрович

2.

Сутир Оксана Миколаївна

Географія

11

Безкровна Тетяна Миколаївна

3.

Підгорна Єлизавета Олексіївна

Математика

7-А

Терещук Наталія Вікторівна

Результати ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

    

з/п

ПІП

учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП учителя

1.

Горбач Олександр Максимович

 

9-А

ІІІ

Історія

Мигаль Марина Леонтіївна

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2021