Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 19.03.2024, 06:11
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ  8 клас  ( дівчата)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Гречневая каша с маслом: пошаговый рецепт быстро и просто от Марины Выходцевой

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ  8 клас  ( дівчата)

 

Використання інструментів для організації онлайн занять: Google Meet: відеоконференції

Завдання  знаходяться в   Google Classroom 

                                                                                            Код курсу   8-А                   a4oxwgl

                                                                                           Код курсу    8-Б                  z7hlyjj

Значення круп, бобових і макаронних виробів у харчуванні людини  8-А 23.04.2021

 

1. Види круп та їх харчова цінність.

 Крупа – це надзвичайно цінний продукт харчування, з якого готують каші та супи. Крупа складається або з дроблених, або з цілих зерен злакових і бобових культур. Існує велика кількість видів круп. Переважно крупа виробляється з зерен злакових і так званих круп’яних культур гречана крупа, ячна крупа, манна крупа, вівсяна крупа, рис, перлова крупа, пшоно, пшенична крупа. Також існує кілька видів крупи з бобових рослин горох, сочевиця.

Матеріали уроку за посиланням   https://cutt.ly/CvRlZr7

Технологічна послідовність виготовлення декоративної наволочки. Утворення малюнка різними способами. Практична робота. Створення малюнка.8-А 09.04.2021

 Призначення виробу, що проектується. ( Диванна наволочка або чохол на стілець)

.Чохли на стільці своїми руками +105 фото ідей і викрійок для шиття > Меблі

 Наволочка призначена для подушки, але в більшості випадків використовується як постільна білизна. Постільну білизну використовують, щоб постільні речі не бруднилися. Подушки з наволочками також слугують прикрасою для дивана.

 Вимоги до виробів. 

 Наволочку легше прати та прасувати, а отже подушка буде чистою та свіжою. Таким чином забезпечуються гігієнічні та зручні умови під час сну. Отже, основною умовою до виробу є міцність, зручність та практичність. Розробляючи моделі постільної білизни, слід враховувати особливості речей і приміщення, де вони будуть застосовуватися. 

  Вимоги до конструкцій.

Матеріали уроку за посиланням   https://cutt.ly/mcKZ2Zw

Технологія виготовлення швейних виробів ручним способом. З’єднання деталей між собою. 8-А  22.01.2021, 8-Б  21.01.2021

У людей є різні уподобання щодо того, чи варто використовувати чохли для стільців. На накидці зручніше сидіти, вона захищає стілець від пошкоджень. Однак її досить складно очищати. У деяких квартирах взимку дуже холодно, тому люди змушені витрачати гроші на теплі чохли для всіх стільців, а іноді навіть диванів. Зате термін служби меблів збільшується. Ідеальним варіантом може стати виріб ручної роботи, але не дороге з магазину, а зроблене своїми руками. Такий виріб стане важливою частиною декору. Необхідно навчитися правильно заміряти стільці і трохи орієнтуватися в стилях виконання. Придумано безліч покрокових майстер-класів зі створення даних виробів.

 

https://cutt.ly/5jA2iI0

 

                    Технологія виготовлення швейних виробів ручним способом.

                      Технологія клаптикового шиття.       13.11.2020

 

Клаптеве (клаптикове) шиття, клаптикова техніка, клаптева мозаїка, текстильна мозаїка (також печворк, від англ.patchwork — «ковдра, покривало, виріб із різнокольорових клаптів») — вид декоративно-прикладного мистецтва, коли за принципом мозаїки зшивають цілісний виріб зі шматочків тканини (клаптиків). У процесі роботи створюється полотно з новим колірним рішенням, візерунком, іноді фактурою. Сучасні майстри виконують також в техніці клаптикового шиття об'ємно-просторові композиції. Всі шви сточування клаптикового полотна розташовані на його вивороті.

Збирання полотна з клаптів, аплікація з тканини, стьобані здавна існували незалежно один від одного в багатьох народів світу. Ймовірно скрізь, де людина працювала з тканиною, виникала необхідність використовувати обрізки та випади крою, і клаптеве шиття виникало в тому чи іншому вигляді.. Відомий єгипетський орнамент, створений зі шматочків шкіри газелі близько 980 року до н. е., в одному з музеїв Токіо експонується зшитий приблизно тоді ж костюм з прикрасами з клаптів. 1920 року в печері 1000Будд  був знайдений килим, зібраний приблизно в IX столітті з безлічі шматочків одягу паломників.

Матеріали та інструменти

Один з найбільш складних моментів у техніці клаптикового шиття — досягнення гармонійного, зваженого колірного рішення твору. Щоб подолати це утруднення, деякі початківці використовують коло кольорів. Останнім часом існують спеціалізовані комп'ютерні програми, що дозволяють розрахувати гамму майбутнього виробу.

Інструменти

Тканину розрізають ножицями або різаком-коліщатком на спеціальній підкладці (килимку) з розміткою, останній варіант зручний і забезпечує більшу точність крою. Універсальна лінійка з нанесеними лініями, розмірами та відмітками для виконання різних кутів дає можливість зробити розкрій тканини без попередньо заготовлених шаблонів.

Підготовка

Найбільш широко застосовують в клаптевому шитті бавовняні тканини. Вони дешеві, їх легко кроїти, не ковзають при шитті, тримають закладені вручну складки та є ідеальним матеріалом для початківців. Недоліки бавовняних тканин — линька та усадка при пранні. Льон легкий у шитті, менше сідає, міцний, це популярний матеріал для підкладок або тла. Лляні тканини сильно мнуться і їх важко прасувати. Шовк завдяки своїй делікатній фактурі, природному блиску, яскравості фарб виглядає у виробах дуже виграшно. Однак він дає сильну усадку при пранні й дії високих температур, складний для кроїння та шиття, краї зрізів обсипаються. Рідко в збірці клаптикового полотна використовують вовну, яка, проте має низку переваг: гігроскопічна, тепла тканина підходить для виготовлення покривал, подушок, одягу. Краї товстих вовняних тканин не обсипаються, вироби з вовни відмінно зберігають форму. Шматочки вовни можна з'єднувати в стик за допомогою машинного шва «зигзаг». Штучні й сумішеві тканини виглядають ошатно, вони не мнуться і їх легко прати, однак здатні накопичувати вологу. Віскозні тканини складні для шиття: через рухому структуру полотно ковзає, до того ж сильно мнеться і сідає після прання, віскозу обов'язково треба підкрохмалювати. Цікаво виглядають у виробах тканини (бавовна, шовк, льон), розписані або пофарбовані вручну.

Якщо виріб призначений для використання в побуті, необхідно провести декатирування тканини — намочити (випрати без використання мийних засобів), а потім висушити та відпрасувати. Якщо ж шиття буде виготовлене лише з нової тканини й зберігатись в місці, захищеному від пилу (наприклад, під склом), декатирування можна не робити, зберігши фабричне просочення й первинну яскравість фарб. Перед роботою, щоб уникнути перекосу тканин, зрізують всі краї. Не рекомендовано рвати тканину, це призведе до розпускання країв уже в готовому виробі, оскільки внутрішні шви під час клаптикового шиття не обмітаються.

 

                   Практична робота.

  1. Опрацювати теоретичне завдання.

  2. Підготувати на наступний урок будь якого кольору бавовняні тканини -2 ( крім футболок, це трикотаж, дуже важкий у роботі).Інструменти-голка, нитки, олівець або мило( для темних тканин), лінійка, ножиці.

  3. Відповісти в прикріпленому документі на запитання і здати його в Гугл клас.

  4. Повторити правила безпечної роботи з ножицями.



 

 

 

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024