Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 18.08.2019, 03:16
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Головна » 2014 » Липень » 16 » Абітурієнти, які отримали 200 балів на ЗНО з трьох і двох предметів
09:11
Абітурієнти, які отримали 200 балів на ЗНО з трьох і двох предметів

Український центр оцінювання якості освіти оголосив імена абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2014 році з трьох і двох предметів.

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з трьох предметів:

  • Глушко Софія Михайлівна – Ліцей "Голосіївський" №241 Києва;
  • Діденко Роман Володимирович – Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Ліцей №100 "Поділ" Подільського району Києва;
  • Мартиневич Ольга-Андріана Олександрівна – Львівська лінгвістична гімназія Львівської міської ради Львівської області;
  • Русин Степан Ігорович – Свалявська гімназія, Закарпатська область.

Інформація про абітурієнтів, які отримали 200 балів за результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році з двох предметів:

  • Аралова Вікторія Олегівна – Харківська гімназія №169 Харківської міської ради Харківської області
  • Батог Яр Костянтинович – Сосницька гімназія ім. О.Довженка Сосницької районної ради Чернігівської області
  • Беруашвілі Тамара Георгіївна – Житомирський обласний педагогічний ліцей, Житомирська область
  • Бойко Катерина Владиславівна – Чернігівська спеціалізована загальноосвітня середня школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області
  • Войтенко Сергій Миколайович – Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Т.Шевченка, Житомирська область
  • Гигиняк Віктор Васильович – Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім. М.Гоголя, Чернігівська область
  • Гундич Катерина Віталіївна – Український гуманітарний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київська область
  • Джочка Любов Романівна – Приватна школа "Католицька школа Василія Великого", Івано-Франківська область
  • Дроздик Надія Ігорівна – Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка
  • Дубовінський Євген Васильович – Чернівецька гімназія №3 Чернівецької міської ради
  • Євстіфеєв Микита Ігорович – Котовський НВК "Загальноосвітня школа I ступеню-гімназія" м.Котовська Одеської області
  • Ковтун Валерія Валеріївна – Роменська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Роменської міської ради Сумської області
  • Костюк Богдан Валерійович – Іллінецький навчально-виховний комплекс "ЗОШ I-III ступенів – гімназія №2" Іллінецької районної ради, Вінницька область
  • Кузьменко Дар’я Миколаївна – Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області
  • Кумінова Катерина Андріївна – Червонопартизанська загальноосвітня школа, Херсонська область
  • Кучинський Олександр Олександрович – Романівська гімназія, Житомирська область
  • Лада Ярослава Віталіївна – Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №20 м.Суми
  • Лижечко Марія Сергіївна – Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер", м.Київ
  • Малиш Ярослав Михайлович – Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Червоноградської міської ради Львівської області
  • Мельник Дар'я Андріївна – Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів "Фінансовий ліцей" Подільського району Києва
  • Міщанчук Віктор Анатолійович – Чортківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, Тернопільська область
  • Підсадочна Ірина Андріївна – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Стуса "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин", Львівська область
  • Плоскіна Христина Вікторівна – випускник минулих років, м.Київ
  • Полякова Тетяна Олександрівна – Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті, Житомирська область
  • Рожаловська Богдана Тарасівна – Навчально-виховне об'єднання №9 м.Хмельницького
  • Руденко Олексій Олександрович – Гімназія №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області
  • Самінін Ярослав Геннадійович – Кременчуцька гімназія №5 імені Т.Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Селіванов Андрій Андрійович – Комунальний заклад освіти "Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю", Дніпропетровська область
  • Семенюк Олег Ігорович – Львівський навчально-виховний комплекс ім. В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія", Львівська область
  • Ситник Олександр Володимирович – Ліцей міжнародних відносин №51, м.Київ
  • Сніжко Богдан Миколайович – Спеціалізована школа №252 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови і літератури, м.Київ
  • Стасюк Микола Ярославович – Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області
  • Степанченко Тетяна Вікторівна – Школа І-ІІІ ступенів №282 Деснянського району міста Києва
  • Фінчук Олександр Васильович – Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області
  • Фокіна Наталя Володимирівна – Куп'янська гімназія №1 Куп'янської міської ради Харківської області
  • Черних Марія Єгорівна – Спеціалізована школа №155 І-ІІІ ступенів навчання Шевченківського району м.Києва
  • Шайгородський Євгеній Вікторович – Гімназія "Ерудит" м.Києва
  • Шаповалов Іван Юрійович – Львівська українська приватна гімназія, Львівська область
  • Шикун Марина Вячеславівна – Фастівський навчально-виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9", Київська область

За результатами проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році 5 осіб отримали 200 балів з трьох предметів, 50 осіб – з двох.

13 абітурієнтів не надали письмової згоди на розголошення персональних даних.

За матеріалами: УЦОЯО

Категорія: Освіта | Переглядів: 731 | Додав: admin_a | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2019