Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 11:19
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Головна » 2013 » Серпень » 26 » Які слова заважають нам бути щасливими?
09:52
Які слова заважають нам бути щасливими?


Про те, що думка матеріальна, чув, мабуть, кожен. Щодня, людину відвідують самі різні думки, в тому числі і негативні, які ми часто не в силах контролювати. Однак сила, яку породжують думки здатна зробити нещасним не тільки людини, на якого звернений наш гнів, а й нас самих, а значить з цією напастю потрібно боротися. І якщо власні думки контролювати не так-то просто, варто почати контролювати слова, які, як відомо, є розумової оболонкою. Отже, існує 6 слів, які необхідно назавжди видалити з лексикону, щоб відчути себе щасливим.

«Повинен»

 Кожен з нас раз у раз вимовляє фрази: «Я повинен доробити роботу», «Я повинен повернути гроші». Насправді словом «повинен» людина неусвідомлено притягує до себе негативну енергетику, тобто примушує себе робити те, чого йому зовсім не хочеться. Саме через насильства над собою і своїми бажаннями і виникає стан, при якому ви відчуваєте себе нещасними. Варто назавжди позбутися цього слова, щоб фрази звучали більш життєстверджуюче: «Я хочу доробити свою роботу» або «Я вирішив повернути гроші» ».

«Не можу»

 Ця фраза в нашому лексиконі одна з найпопулярніших. Порахуйте, скільки разів на день ви вимовляєте: «Я вже не можу йти», «Я не можу з ним спілкуватися». Однак при цьому, вимовивши слова ви продовжуєте йти, пригнічуючи себе ще більше або спілкуєтеся з людиною, яка вас безмірно дратує. А раз так, то навіщо мучити себе? Набагато краще самовдосконалюватися і подумки підбадьорювати себе переконуючи, що немає нічого в цьому світі, чого б ви не змогли. Ваше «не можу» всього лише відсутність бажання, а тому позбудьтеся цієї фрази, що засмічує ваш лексикон, і скажіть краще: «Я втомився йти» або «Ця людина злить мене, але я доведу свою правоту». Мудрі люди з цього приводу кажуть: «Якщо хочеш, значить - можеш, а якщо не хочеш, то тоді шукаєш причини, щоб пояснити собі і всім - чому не можеш або не виходить».

«Немає вибору»

 Згадайте, чи часто ви вимовляєте фразу типу: «Я не можу поїхати на відпочинок, через скопилася роботи - у мене просто немає вибору» або ж «Ви не залишаєте мені вибору». Адже цієї шкідливої ​​фразою ви попросту заганяєте себе в кут, намагаючись переконати себе в тому, що цього самого вибору нібито дійсно немає. Насправді вибір є завжди і він повністю залежить від вас, справа лише в пріоритеті, тобто в ваше бажання. Це означає, що набагато правильніше буде замінити цю фразу словами: «За здоровим глуздом - краще доробити свою роботу перш, ніж я відправлюся на відпочинок».

«Ніколи»
 Досить поширеними є фрази типу: «Я ніколи в житті не стрибну з парашутом», «Мені ніколи не вивчити китайську мову». Ми описали екстремальні ситуації, але слово «ніколи» ми вживаємо дуже часто в повсякденному житті. Будь-який психолог скаже, що таким словом людина свідомо обмежує себе, блокуючи можливість до самовдосконалення. Насправді варто лише викорчувати з лексикону слово «ніколи» і повірити, що ви все зможете, як фрази на китайському самі чудесним чином стануть укладатися на полички пам'яті, а інструктор з парашутного спорту першим привітає вам з вдалим стрибком.


«Неможливо»

 «Це просто неможливо» - твердите ви отримуючи від начальника найскладнішої завдання, яке необхідно виконати в найкоротші терміни. Проте ж берете і робите. Як показує практика в житті немає нічого неможливого, а для досягнення необхідно лише прикладати зусилля і мати терпіння, щоб в кінцевому рахунку все вийшло. Забудьте слово «неможливо», не говоріть його і навіть в думках не допускайте. Краще починайте думати як можна здійснити задумане з найменшими витратами, тоді і думки ваші будуть світлими і позитивними. Тим більше, подібна робота є тренування мозку, і наступного разу будь-яку іншу проблему або задачу вирішуватиме легше.

«Уб'ю»

 Цьому слову рідко хто надає значення, однак вимовляє його практично кожен: «Я вб'ю цього надокучливого кота», «Ще раз запізнишся (так скажеш) і я тебе вб'ю». У пориві негативних емоцій людина перестає контролювати себе і з його язика злітають жахливі вираження, про дійсний сенс яких він, найчастіше, не замислюється. Тим часом варто пам'ятати про те, що думка матеріальна і такими словами ми просто вивільняємо негативну енергію. Чи не краще приборкати свої думки і перестати вимовляти це слово? Фраза, в цьому випадку, буде набагато менш негативною: «Мені неприємно, що ти дозволяєш собі спізнюватися (так говорити)».

Очистивши свій лексикон від непотрібних слів ви позбавите себе від поганих емоцій і набагато яскравіше будете відчувати смак життя. Перебудовуючи свою промову, ви організуєте роботу мозку найбільш конструктивним чином, мозок привчається працювати, а не обурюватися і ухилятися. Удачі у ваших починаннях! Дорогу здолає той, хто йде!

Категорія: Психологія | Переглядів: 869 | Додав: admin_a | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024