Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Субота, 20.04.2024, 00:13
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Головна » 2018 » Жовтень » 27 » Канікули розпочато!
23:00
Канікули розпочато!

     

Осінні канікули для учнів 5-В та 6-А класу розпочалися довгоочікуваною екскурсією до музею телебачення. Але щоб враження від проведеного дня були яскравішими та насиченішими, першим пунктом екскурсійного дня став Національний музей літератури України.

 

      Що ж цікавого ми почули? Нам розповіли, що музей розташовано у центрі Києва, на розі вулиць Б.Хмельницького та Терещенківської, за адресою вул. Б.Хмельницького, 11, у приміщенні пам’ятки архітектури кінця ХІХ ст. (арх.О.Я.Шілле). Тут з 1871 року діяв один з кращих приватних навчальних закладів – Колегія Павла Галагана, заснована прогресивним громадьким діячем і меценатом Григорієм Галаганом. Гордістю і окрасою Колегії була велика фундаментальна бібліотека, меморіальне приміщення якої чудово збереглось у первісному вигляді і відкрите для огляду. Тут у 1885 та 1886 роках працював видатний український письменник Іван Франко. У церкві Святого Павла, яка була при Колегії, у травні 1886 року Іван Франко вінчався з Ольгою Хоружинською. Нині у бібліотеці розгорнуто постійнодіючу експозицію, матеріали якої розповідають про історію цього навчального закладу. Колегія Павла Галагана ввійшла в історію вітчизняної культури і освіти як „школа академіків”. З Колегією пов’язані імена відомих діячів науки, освіти, літератури, серед яких А.Кримський, П.Житецький, М.Мурашко, М.Пимоненко, М.Драй-Хмара, П.Филипович та багато інших митців та науковців.  

 

    Музей збирає, зберігає, вивчає і пропагує в Україні і за її межами пам'ятки матеріальної і духовної культури, що пов'язані з історією розвитку усної та писемної творчості українського народу. Експозиція музею та виставки постійно оновлюються і знайомлять відвідувачів з літературним процесом на українських землях від найдавніших часів до сьогодення. Представлено понад 5000 цікавих і цінних експонатів, серед яких – унікальні стародруки, рукописи, першодруки та прижиттєві видання, меморіальні речі, фотографії, твори образотворчого та декоративного прикладного мистецтва.Колекція музею, що налічує понад 85 тисяч експонатів, є скарбницею національних цінностей. Серед реліквій – стародруки ХVІІ-ХVШ ст., прижиттєві видання творів І.Котляревського, Т.Шевченка, П.Куліша, М.Костомарова, І.Франка, М.Драгоманова, рукописи Лесі Українки, М.Старицького, П.Тичини, М.Рильського, В.Симоненка, особисті речі П.Мирного, І.Нечуя-Левицького, Марка Вовчка, Г.Косинки, О.Гончара, І.Багряного, У.Самчука та сучасних письменників, часописи та альманахи ХІХ – поч. ХХ ст., твори відомих художників, документальні матеріали.

( за матеріалами сайту http://museumlit.org.ua/?page_id=1039)

       Особливе захоплення у дітей викликала бібліотека. На даний час саме в ній розташована експозиція з особистої колекції Сержа Лифаря. Ми побачили книги кінця ХІХ – початку ХХ століття.

        Наступним пунктом екскурсії став телецентр «Олівець», в якому розташовані три канали «UA Культура», «UA Перший»  та «UA Крим», а також 10 студій.  Але так, як ми приїхали завчасно, то у нас випала можливість відвідати парк «Бабин Яр».

       І ось ми вже в приміщені телецентру. Наша екскурсія у світ телебачення розпочалася. Ми завітали до операторської, до студії, де знімають передачі, змогли відчути себе і глядачами, і учасниками. А у самому музеї побачили макет телецентру, почули історію будівництва та змогли порівняти висоту телевишок різних країн. Нам розповіли про те, як створювалися перші передачі, побачили перший телевізор «КВН», вишиванку відомого на всю Україну казкаря діда Панаса, який вів «На добраніч, діти», перших ляльок, створених для дитячих передач, перші камери та диктофони. По завершені екскурсії всі бажаючі могли спробувати себе у ролі журналістів.

      Швидко проминув час. Настільки гостинним виявся телецентр, що не поспішали його покидати. Ще раз пройшлися першим поверхом, роздивляючись українські костюми, які подаровані учасниками передачі «Фольк-music», поласували смаколиками в їхньому кафе і задоволені вирушили додому.

                                                                                        Класний керівник 6-А класу

Щербань О.М

           Більше фото в ФОТОАЛЬБОМІ

 

.

Категорія: Подорожі | Переглядів: 449 | Додав: admin_a | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024