Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 10.12.2018, 10:43
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
Овруцька гімназія
Овруцька гімназія
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Головна » 2018 » Листопад » 12 » Конкурс читців поезій А.С. Малишка
08:15
Конкурс читців поезій А.С. Малишка

                                        

  Список учасників

                          конкурсу читців поезій А.С. Малишка

                   НВК  «СЗОШ – ЗОШ №1 імені А.С. Малишка

з поглибленим вивченням  української мови та літератури» міста Обухова

  07.11. 2018

 

Прізвище ім'я

Клас

Назва поезії

Примітки

1

Анастюк Евеліна

1-А

«Кізка»

ІІІ

2

Качай Марічка

1-А

«Вечори, як сиві котики»

 

3

Пиртик Ірина

1-А

«Соловейко»

 

4

Губіна         Еліна            

1-Б

«Кіт -Воркіт»

ІІ

5

Чумак Олександра    

1-Б

«Над полями промені»

 

6

Кученков Дмитро

1-Б

«Дощик»

 

7

Когут Крістіна

1-Б

«Над полями промені»

 

8

Василенко Діана

1-Б

«Вчителька»

І

9

Старік Вікторія

1-Б

 «Вечори, як сиві котики»

 

10

Казимирська Софія

1-Б

«Кізка»

 

11

Павлюк Ліза

2-А

«Журавель»

ІІ

12

Шуліка Вікторія

2-Б

«Кіт- Воркіт»

 

13

Савчук Діана

2-Б

«Кораблик»

 

14

Герасимець Тимофій

2-Б

«Пісня про Україну»

 

15

Бойко Діана

3-А

«Пшениченька»

 

16

Мельник Денис

3-А

«Кораблик»

 

17

 Прачук Лілія

3-А

«Кізка»

ІІ

18

 Баня Богдан

3-А

«Соловейку, соловію»»

 

19

 Гринчук Анна

3-А

«Заєць-побігаєць»»

 

20

 Моргун Анюта

3-Б

«Стежина»

 

21

 Сторожик Кіра

3-Б

«Кіт-Воркіт»

 

22

 Золотарьов Артур

3-Б

 «Вечори, як сиві котики»

 

23

 Муратов Данило

3-Б

«Мандри»

 

24

 Харманський Євгеній

3-Б

« Підкови»

 

25

 Демчук Катерина

4-А

«Вітчизна»

ІІІ

26

  Івженко Поліна

4-А

«Чому сказати й сам не знаю»

 

27

 Спасиба Марія

4-А

«Ходить вітер»

І

28

 Ковальчук Олександра

4-Б

«Журавлі»

ІІ

29

Юревич Євгеній

4-Б

«Кораблик»

 

30

Кручинська Валерія

4-Б

«Журавлі»

ІІІ

31

Муратов Данило

4-Б

«Хмари»

 

5-11

32

 Журіна Катерина

5-А

«Вихопивсь дощик поміж заграв»

 

33

 Івженко Анна

5-А

«Вогник»

 

34

Лимаренко Мар'яна

5-А

 

 

35

 Володіна Олександра

5-Б

«Вогник»

 

 

Кононець Мар'яна

5-Б

«Кіт-Воркіт»

 

35

 Полтавець Лілія

5-Б

«Стежина»

 

36

 Верхова Аріна

6-А

«Поезія»

ІІ

37

 Свистун  Ангеліна

6-А

 «Хмарина в небі голубім»

«Гомін, гомін по діброві»

 

 38

 Черняховська Катерина

6-А

«Вчителька»

 

39

 Андріянова Юлія

7-А

«Цвітуть осінні тихі небеса»

ІІІ

40

 Силушкіна Софія

8-А

«Дівча»

ІІ

41

 Логвіненко Владислава

8-А

«Жива легенда»

ІІІ

42

 Колеснікова Юлія

8-А

«Ходить вечір..»

 

43

 Кравченко Анастасія

8-Б

«Поезія»

 

44

Орел Дар'я

8-Б

«А коли зацвітали бузки багаті»

 

44

 Красногор Олександра

9-А

«Вкраїно моя»

ІІІ

40

 Лопатюк Дмитро

9-Б

 «Вкраїно моя»

 

45

 Гоманюк Анісія

9-Б

«Стежина»

 

46

 Євтушок Анастасія

9-Б

«Дівча»

 

47

 Поляруш Альона

10

«Пісня про рушник»

Спеціальний диплом

48

 Саєнко Інна

11

«Палають огні при долині»

І

Члени журі:                                                                               О.М. Жевага

                                                                                                    С.І. Палієнко

                                                                                                     Р.М. Чекотун

                                                                                                    А.Голубенко

                                                                                                    А. Дзюба

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 54 | Додав: admin_a | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2018