Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 18.08.2019, 03:16
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Головна » 2016 » Травень » 27 » Обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини
08:23
Обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини

23-26 травня 2016 року в урочищі «Чубайка» Володарського району проведено обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь туристи-спортсмени старшої (група А) та молодшої (група Б) вікових груп.

IMG_0510

У змаганнях взяли участь юні туристи Київщини, серед них і команда Обухова, вихованці «Туристсько-краєзнавчого гуртка  ЦТДЮМ «Романтик», до команди міста увійшли і учні НВК «СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 ім.А.С.Малишка», а саме Ткаченко Вікторія, Ткаченко Анастасія, Некрасов Артур.

Програмою заходу було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», дистанції «Крос-похід». Також юні туристи змагалися в конкурсах туристської пісні, туристського побуту, конкурсі фотографій та конкурсі «В’язання вузлів». Також для учасників змагань було проведено вечір відпочинку «У колі друзів», відбулася зустріч юних туристів з представниками громадської організації «Екологічно-спортивний союз молоді» та показ художнього пригодницького фільму «На гребені хвилі».

Керівник групи:  вчитель біології Костюченко С.П.( на фото ознайомлюється із завданням)


Програмою заходу було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», дистанції  «Крос-похід». Також юні туристи змагалися в конкурсах туристської пісні, туристського побуту, конкурсі фотографій та конкурсі «В’язання вузлів».

IMG_0530

Окрім того 23 травня для учасників змагань проведено вечір відпочинку «У колі друзів». 24 травня організовано зустріч юних туристів з представниками громадської організації «Екологічно-спортивний союз молоді» та показ художнього пригодницького фільму «На гребені хвилі». У загальному заліку змагань переможцями визнано:

У групі А ( діти 14 – 17 років)

I місце – команда Броварського району;

II місце – команда м. Бориспіль;

III місце – команда Згурівського району.

У групі Б (діти 11 – 14 років)

I місце – команда м. Буча;

II місце – команда Васильківського району;

III місце – команда м. Переяслава-Хмельницького.

Переможців в особистому та командному заліку нагороджено дипломами та кубками. Від Благодійного фонду «Фортеця» команди-переможці отримали грошові сертифікати для придбання туристського спорядження, а також солодкі подарунки для всіх учасників змагань. 

IMG_0550IMG_0594

Результати юних туристів на інших дистанціях змагань та у конкурсній програмі наступні:

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група А)

І місце – Лазарчук Анастасія (команда Броварського району);

ІІ місце – Лінська Яна (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Тарасенко Дарина (команда Васильківського району).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група А)

І місце – Кравченко Юрій (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Бурдюк Антон (команда Броварського району);

ІІІ місце – Шкребень Ярослав (команда Володарського району).

Командний залік на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Броварського району;

ІІІ місце – Згурівського району.

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед дівчат (група Б)

І місце – Камінська Тетяна (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Зуєва Катерина (команда міста Буча);

ІІІ місце – Рубан Марія (команда міста Буча).

Особисто-командна дистанція «Смуга перешкод» серед юнаків (група Б)

І місце – Дубовик Андрій (команда Васильківського району);

ІІ місце – Чорнокожа Антон (команда міста Буча);

ІІІ місце – Задніпрянець Назарій (команда Володарського району).

Командний залік на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Васильківського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група А)

І місце – команда Броварського району;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Володарського району.

Командна дистанція «Смуга перешкод» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда міста Переяслав-Хмельницький;

ІІІ місце – команда Васильківського району.

Командна дистанція «Крос-похід» (група А)

І місце – команда Броварського району;

ІІ місце – команда міста Бориспіль;

ІІІ місце – команда Згурівського району.

Командна дистанція «Крос-похід» (група Б)

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда міста Буча;

ІІІ місце – команда Переяслав-Хмельницький.

Конкурс «В’язання вузлів» (група А)

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда КЗ КОР «ЦТДЮК».

Конкурс «В’язання вузлів» (група Б)

І місце – команда міста Буча;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда міста Бориспіль.

Конкурс туристської пісні

І місце – команда Васильківського району;

ІІ місце – команда Макарівського району;

ІІІ місце – команда міста Обухів.

Конкурс туристського побуту

І місце – команда міста Бориспіль;

ІІ місце – команда Васильківського району;

ІІІ місце – команда Володарського району.

Конкурс фотографій, номінація «Туристи на маршруті» (група А)

І місце – Гапоненко Дмитро (команда КЗ КОР «ЦТДЮК»);

ІІ місце – Снітка Денис (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Лазарчук Анастасія (команда Броварського району).

Конкурс фотографій, номінація «Чарівний світ природи» (група А)

І місце – Коваленко Анастасія (команда міста Бориспіль);

ІІ місце – Ковальський Ігор (команда Васильківського району);

ІІІ місце – Сенник Анастасія (команда КЗ КОР «ЦТДЮК»).

Конкурс фотографій, номінація «Туристи на маршруті» (група Б)

І місце – Васянович Тетяна (команда міста Буча);

ІІ місце – Медведенко Назарій (команда міста Бориспіль);

ІІІ місце – Іванков Дмитро (команда міста Обухів).

Конкурс фотографій, номінація «Чарівний світ природи» (група Б)

І місце – Стоцький Єгор (команда міста Обухів);

ІІ місце – Чорнокожа Антон (команда міста Буча);

ІІІ місце – Камінська Тетяна (команда міста Бориспіль).

Відділ спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «ЦТДЮК»

Доповнив статтю А.П.Шевченко

Категорія: Подорожі | Переглядів: 324 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2019