Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 20.10.2017, 06:02
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал 
 Шевченко А.В.

Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум
Форум "Бард”
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Головна » 2017 » Вересень » 20 » Розклад роботи гуртків
21:53
Розклад роботи гуртків

з/п

Назва гуртка

П. І. Б. керівника гуртка

 

К-ть годин

Графік роботи

гуртка

1

«Літературна студія»

Рогозіна Світлана Володимирівна

2

Вівторок

15.00-15.45

2

Лінгвістичний гурток «Живе слово»

Коновал Катерина Мусіївна

1

Середа

15.00-15.45

3

 

Лінгвістичний гурток «Живе слово»

Коновал Катерина Мусіївна

2

Четвер

15.00-16.35

4

Образотворче мистецтво

Пожарницька Світлана Анатоліївна

2

Понеділок

14.15-16.00

5

«Культура мови та спілкування»

 

Стременко Оксана Анатоліївна

1

Четвер

15.00-15.45

6

«Математичні обрії»

 

Шевченко Алла Вікторівна

1

Четвер

14.50-15.35

7

«Захисник України»

Карабет Микола Васильович

2

Середа

15.00-16.40

8

«Ліплення із солоного тіста»

Спіленко Олена Костянтинівна

1

Вівторок

15.40-16.25

9

«Технологія виготовлення вінка із штучних квітів»

Спіленко Олена Костянтинівна

1

Середа

15.40-16.25

10

«Школа безпеки»

Коломієць Олег Петрович

1

Вівторок

15.00-15.45

11

«Фольклорний»

Дмитренко Дмитро Олексійович

2

Середа

15.00-15.45

П'ятниця,

15.00-15.45

12

Хореографія

Усевич Юрій Іванович

 

2

В опрацюванні

 

Директор                                      С.А. Андрійчук

Категорія: Оголошення | Переглядів: 58 | Додав: Alladin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2017