Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Середа, 24.04.2024, 08:00
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу




Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова



Головна » 2017 » Квітень » 21 » Тонкощі шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»
17:40
Тонкощі шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»

19 квітня у НВК «СЗОШ-ЗОШ №1 імені А.С. Малишка» відбувся шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)». Приготування розпочалося заздалегідь. Було розроблено графік підготовки за етапами гри: вівторок -  «Рятівник», середа – «Пластун», творчий звіт «Добре діло», п'ятниця – «Впоряд». Учителями історії А.П. Дубровською та Ю.В. Наговіциною були підготовлені запитання з історії України та козацтва. І щодня рої кожного класу готувалися до проходження з ладовою піснею, яку обирали самостійно.  За положенням участь беруть учні 8-11 класів, але організатори вирішили залучити й учнів 5-7 класів.

 На перший погляд, все відразу видалося складним, незрозумілим. Доводилося пояснювати вимоги стосовного кожного етапу ройовим, учасникам та класним керівникам, які активно допомагали у підготовці. Але поступово все ставало на свої місця, адже коли почали відвідувати заняття, стало все зрозумілим. Першим на оцінювання був поданий творчий звіт «Добре діло». Починався  звіт  саме  з виконання доброго діла, яке потрібно було зробити, а лише потім описати. Творчі звіти були різними. І тому члени журі, які оцінювали їх, а це А.П. Дубровська та Т.В. Коренева, вирішили, що в оцінюванні варто звернути увагу на оформлення (дотримання вимог) та саму ідею доброї справи. Найкращі творчі звіти у 5-А, 5-Б та 9-Б класів.

І ось довгоочікуваний день. О 12.30 рої 5-10 класів вишукувалися. Учитель Захисту Вітчизни М.В. Карабет розпочав шкільний етап, відзвітувавши директору НВК П.Г. Демчуку про готовність роїв. Петро Геннадійович привітав усіх присутніх і побажав успіхів на всіх етапах. Почалося знайомство з роями, які по черзі повідомляли  назви  та девізи, а продовжили проходженням з ладовою піснею. 5-7 класам допомагав грою на баяні учитель музичного мистецтва Д.О. Дмитренко. Цікаво було спостерігати за кожним роєм-класом, але захват у всіх викликав рій «Громовержець» (10 клас). Оцінювали цей етап учні 11 класу Михайло Корбут  та Владислав Іванніков, учителі Т. В. Коренева та М.В. Карабет.

Оцінивши уміння кожного рою  співати  ладову пісні, усі розійшлися на інші бази, які розташовані були на стадіоні в різних місцях, щоб мати змогу одночасно проводити декілька етапів. За «Рятівника» відповідали та оцінювали О.К. Спіленко та учениці 11 класу Анніта Буджак та Яна Даценко, за «Відуна» -А.П. Дубровська та Ю.В. Наговіцина, за «Пластуна» - С.П. Костюченко, за «Перетягування линви» учні 11 класу Богдан Івашко,  Олександр Тереня, Ігор Сокур  та О.П. Коломієць, за «Впоряд» учні 11 класу Михайло Корбут  та Владислав Іванніков  та М.В. Карабет.

   Усе відбувалося настільки стрімко, цікаво, динамічно, що не зчулися, як завершилися всі етапи. Єдиний етап від якого довелося відмовитися через несприятливу погоду – це бівакування. Хоча саме цього етапу в кінці й не вистачило, тому що члени журі довго обговорювали та визначали переможців у кожній номінації. Організатори вирішили, що кожен рій доклав багато зусиль і заслуговує на винагороду. Тому кожен рій отримав грамоту, а переможцем став  «Громовержець»(10 клас), але не відставав від нього і рій «Сотники» (9-Б клас), отримавши визнання і грамоту як «Найвправніший рій». Але найбільшою винагородою для всіх були позитивні емоції, гарний настрій,  і кожен себе відчув переможцем.

О.М.Щербань

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 709 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024