Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 18.02.2018, 02:03
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум
Форум "Бард”
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Головна » 2017 » Грудень » 29 » Вітаємо переможців
21:18
Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

ПІБ

учня/учениці 

Клас

Місце

Предмет

ПІБ вчителя, що підготував

 
 

7 -11 класи

 

 
1

Барило Олександр Григорович

10

І

Українська мова і література

Щербань Ольга Миколаївна

 

 
2

Марченко Артем Володимирович

11

ІІ

Біологія

Костюченко Сергій Петрович

 
3

Чайковська Софія Мирославівна

8-А

ІІ

Образотворче мистецтво

Пожарницька Олена Анатоліївна

 
4

Мамонова Лоїда Денисівна

10

І

Образотворче мистецтво

Пожарницька Олена Анатоліївна

 
5

Кабанець Олександра  Вікторівна

9-Б

ІІІ

Трудове навчання

Спіленко Олена Костянтинівна

 
6

Циганок Марина Олексіївна

3-Б

ІІ

Міжнародний  конкурс з української мови

ім. Петра Яцика

Салницька Оксана Трохимівна

 
7

Сарапин Ярослав Олегович

5-А

ІІІ

Міжнародний  конкурс з української мови

ім. Петра Яцика

Щербань Ольга Миколаївна

 
8

Андріянова Юлія Олександрівна

6-А

ІІІ

Міжнародний  конкурс з української мови

ім. Петра Яцика

Шевченко Надія Володимирівна

 
9

Дзюба Анна Сергіївна

10

ІІІ

Міжнародний  конкурс з української мови

ім. Петра Яцика

Щербань Ольга Миколаївна

 
10

Івасюк Карина Миколаївна

11

І

Міжнародний  конкурс з української мови

ім. Петра Яцика

Рогозіна Світлана Володимирівна

 
11

Дужий Владислав Євгенійович

11

ІІІ

Інформатика

Шевченко Алла Вікторівна

 
12

Гром Михайло  Степанович

11

ІІІ

Хімія

Кравченко Ірина Миколаївна

 

13.

Верхова Аріна Віталіївна

5-А

ІІІ

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені

Тараса Шевченка

Щербань Ольга Миколаївна

 

 

14.

Андріанова Юлія Олександрівна

6-А

ІІІ

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені

Тараса Шевченка

Шевченко Надія Володимирівна

 

15.

Чайковська Софія Мирославівна

8-А

І

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської  молоді імені Тараса Шевченка

Крук Валентина Іванівна

 

  16.

Дзюба Анна Сергіївна

10

ІІІ

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської  молоді імені Тараса Шевченка

Щербань Ольга Миколаївна

 

  17.

Васкул Ганна Василівна

11

ІІІ

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської  молоді імені Тараса Шевченка

Рогозіна Світлана Володимирівна

 

  18.

Яровий Максим Вікторович

11

ІІІ

Математика

Пилипко Зінаїда Іванівна

 

19.

Барило Олександр Григорович

10

І

Географія

Безкровна  Тетяна Миколаївна

 

20.

Івасюк Карина Миколаївна

11

ІІІ

Географія

Безкровна  Тетяна Миколаївна

 

21.

Гром Михайло Степанович

11

ІІІ

Правознавство

Наговіцина Юлія Володимирівна

 

22.

Хоменко          Вікторія        Олександрівна

7-А

ІІІ

Фізика

Дідик Галина Іванівна

 

23.

Драчук Марина Ігорівна

8-А

ІІ

Фізика

Дідик Галина Іванівна

 

24.

Постніков Микита Борисович

9-А

ІІ

Фізика

Дідик Галина Іванівна

 

 

25.

Барило Олександр Григорович

10

ІІ

Фізика

Дідик Галина Іванівна

 

 

26.

Гром Михайло Степанович

11

ІІІ

Фізика

Дідик Галина Іванівна

 

 

 ...

                    Далі буде....          
Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 38 | Додав: Alladin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2018