|
ПІБ
учня/учениці
|
Клас
|
Місце
|
Предмет
|
ПІБ вчителя, що підготував
|
|
|
7 -11 класи
|
|
|
1 |
Барило Олександр Григорович
|
10
|
І
|
Українська мова і література
|
Щербань Ольга Миколаївна
|
|
2 |
Марченко Артем Володимирович
|
11
|
ІІ
|
Біологія
|
Костюченко Сергій Петрович
|
|
3 |
Чайковська Софія Мирославівна
|
8-А
|
ІІ
|
Образотворче мистецтво
|
Пожарницька Олена Анатоліївна
|
|
4 |
Мамонова Лоїда Денисівна
|
10
|
І
|
Образотворче мистецтво
|
Пожарницька Олена Анатоліївна
|
|
5 |
Кабанець Олександра Вікторівна
|
9-Б
|
ІІІ
|
Трудове навчання
|
Спіленко Олена Костянтинівна
|
|
6 |
Циганок Марина Олексіївна
|
3-Б
|
ІІ
|
Міжнародний конкурс з української мови
ім. Петра Яцика
|
Салницька Оксана Трохимівна
|
|
7 |
Сарапин Ярослав Олегович
|
5-А
|
ІІІ
|
Міжнародний конкурс з української мови
ім. Петра Яцика
|
Щербань Ольга Миколаївна
|
|
8 |
Андріянова Юлія Олександрівна
|
6-А
|
ІІІ
|
Міжнародний конкурс з української мови
ім. Петра Яцика
|
Шевченко Надія Володимирівна
|
|
9 |
Дзюба Анна Сергіївна
|
10
|
ІІІ
|
Міжнародний конкурс з української мови
ім. Петра Яцика
|
Щербань Ольга Миколаївна
|
|
10 |
Івасюк Карина Миколаївна
|
11
|
І
|
Міжнародний конкурс з української мови
ім. Петра Яцика
|
Рогозіна Світлана Володимирівна
|
|
11 |
Дужий Владислав Євгенійович
|
11
|
ІІІ
|
Інформатика
|
Шевченко Алла Вікторівна
|
|
12 |
Гром Михайло Степанович
|
11
|
ІІІ
|
Хімія
|
Кравченко Ірина Миколаївна
|
|
13.
|
Верхова Аріна Віталіївна
|
5-А
|
ІІІ
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді імені
Тараса Шевченка
|
Щербань Ольга Миколаївна
|
|
14.
|
Андріанова Юлія Олександрівна
|
6-А
|
ІІІ
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської та студентської молоді імені
Тараса Шевченка
|
Шевченко Надія Володимирівна
|
|
15.
|
Чайковська Софія Мирославівна
|
8-А
|
І
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської молоді імені Тараса Шевченка
|
Крук Валентина Іванівна
|
|
16.
|
Дзюба Анна Сергіївна
|
10
|
ІІІ
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської молоді імені Тараса Шевченка
|
Щербань Ольга Миколаївна
|
|
17.
|
Васкул Ганна Василівна
|
11
|
ІІІ
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс
учнівської молоді імені Тараса Шевченка
|
Рогозіна Світлана Володимирівна
|
|
18.
|
Яровий Максим Вікторович
|
11
|
ІІІ
|
Математика
|
Пилипко Зінаїда Іванівна
|
|
19.
|
Барило Олександр Григорович
|
10
|
І
|
Географія
|
Безкровна Тетяна Миколаївна
|
|
20.
|
Івасюк Карина Миколаївна
|
11
|
ІІІ
|
Географія
|
Безкровна Тетяна Миколаївна
|
|
21.
|
Гром Михайло Степанович
|
11
|
ІІІ
|
Правознавство
|
Наговіцина Юлія Володимирівна
|
|
22.
|
Хоменко Вікторія Олександрівна
|
7-А
|
ІІІ
|
Фізика
|
Дідик Галина Іванівна
|
|
23.
|
Драчук Марина Ігорівна
|
8-А
|
ІІ
|
Фізика
|
Дідик Галина Іванівна
|
|
24.
|
Постніков Микита Борисович
|
9-А
|
ІІ
|
Фізика
|
Дідик Галина Іванівна
|
|
25.
|
Барило Олександр Григорович
|
10
|
ІІ
|
Фізика
|
Дідик Галина Іванівна
|
|
26.
|
Гром Михайло Степанович
|
11
|
ІІІ
|
Фізика
|
Дідик Галина Іванівна
|
|
...
|
Далі буде.... |
|
|
|
|
|