Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 23.02.2024, 09:15
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Погода в Обухове на неделю
HotLog
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу
Пошук по сайту


1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. 
+380997086790
+30960214469
Знайти нас на мапі

Календар

«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.ОбуховаПідгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників ОбуховаЗануда Олексій Петрович

Народився 22 березня 1949 року в с. Красна Слобід­ка Обухівського району

У 1966 р. закінчив Краснослобідську середню школу. Після закінчення Київською технікуму гро­мадського харчування у 1969 р. розпочав трудо­вий шлях на Обухівському молокозаводі машиніс­том аміачних холодильних установок, згодом, з 1973 р, - інженером технологом, а потім головним механіком Обухівського УВП УТОС. Без відриву від виробництва у 1976 році закінчив механічний факультет Київського технологіч­ного інституту харчової промисловості. У  жовтні 1977 року був запрошений на Обухівський молокозавод головним інжене­ром.

Протягом десятиліття наполегливої праці (1973-1983 pp.) пройшло професійне зростання Олексія Петровича від інженера до директора підприємства.

У 1983 р. був призначений директором підприємства.

У 1993 р. майно молокоза­воду було взято колективом в оренду, а в 1995 р. викуплено колективом і створено Акціо­нерне товариство закритого ти­пу "Обухівський молокозавод". Рішенням зборів акціонерів Зануда Олексій Петрович був обра­ний головою правління - директором АТЗТ "Обухів­ський молокозовод".

Голова правління - директор АТЗТ "Обухівський молокозавод". Депутат Обухівської районної ради. Сьогодні товариство є одним із провідних підпри­ємств у молокопереробній галузі в Київській облас­ті, і в цьому велика заслуга голови правління.

Нагороджений орденом "Знак пошани", знаком "Ударник один­адцатої пятирічки", медаллю "В пам`ять 1500-річчя Києва", Почес­ною грамотою Міністерства АПК України, Почесною грамотою Київської обласної держадміністрації. Подякою голови Київської місь­кої держадміністрації.

Заслужений працівник про­мисловості України.

Фото з книги

Почесний громадянин  Обухова.

30 квітня 1999 року, депутат районної ради від Деремезнянського виборчого округу О.П.Зануда промовляє  на запаленні "голубого вогника" в Деремезні.

***

Обухівський молокозавод

Обухівський молокозавод - найстаріше підприємство Обухова.

З 1983 р. підприємство очолює Зануда Олексій Петрович, який мас ве­ликий досвід роботи у молокопереробній галузі і неодноразово нагороджувався Почесними грамотоми і цінними подарунками Київської обласної та міської адміністрацій. Під його керівництвом для більш повното забезпе­чення молочними продуктами жителів Обухівського ройону в 1988-1990 pp. на заводі побудовано цех з виробництва продукції з незбираного молока потужністю 10 тон/зміну та ділянку виробництва фасованого морозива.

Підприємство визнане:

- переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України - 2003" у номінації "Продовольчі товари" за відмінну якість масла вершкового "Селянське";

- переможцем фестивалю морозива, який проводився у національному комплексі "Експоцентр України" у 2002 р.

Товариство нагороджено:

- золотою медаллю загальнонаціонального конкурсу "Вища проба" за виробництво високоякісного та конкурентоспроможного масла "Селян­ське";

- дипломом за участь у презентації "Національний Сорочинський ярма­рок у Києві" у 2003 p.; Почесними грамотами Київської облдерж­адміністрації, Подякою голови Київміськадміністрації.

Не поривають зв'язків з alma mater директор і працівники Обухівського молокозаводу. Студенти Київського технологіч­ного інституту харчової промисловості проходять виробничу практику на підприєм­стві з таких спеціальностей; технологія зберігання, консервування та переробки молока; інформаційні системи та технології; автоматизоване управління технологічними процесами; облік і аудит; фінанси; економіка підприємства, екологія та охорона навко­лишньою середовища, менеджмент організацій тощо.

Нині на заводі виробляються близько 50 видів молочних продуктів і морозива під торговельною маркою "Лукавиця".

АТЗТ "Обухівський молокозавод" визнано пере­можцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України-2003" у номінації "Продовольчі товари" за відмінну якість продукції -масла вершкового "Селянське". За виробництво цієї високоякісної то конкурентоспроможної про­дукції присуджено золоту медаль Загальнонаціонального конкурсу "Вища проба".

На фестивалі морозива, який проводився в На­ціональному виставковому комплексі "Експоцентр України" в 2002 p., морозиво торгівельної марки "Лукавиця" посіло 2 місце та нагороджено Кубком фестивалю і медаллю.

Продукція АТЗТ "Обухівський молокозавод" має попит як у населення Обухівського району, так і мешканців м. Киева.

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2024