Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Середа, 20.09.2017, 21:05
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал 
 Шевченко А.В.

Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум
Форум "Бард”
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес

Олімпіади 2013/2014 н.р

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

ІІ етап (районний, міський)

  1. Бруховецький Володимир, 7-А, Фізика , вчитель Дідик Г.І.
  2. Яцентюк Діана, 8-А, Фізика, вчитель Шевченко А.П.
  3. Івашко Богдан, 8-Б, Фізика, вчитель Шевченко А.П.
  4. Анохіна Катерина, 9, Трудове навчання, вчитель Спіленко О.К.
  5. Присяжна Ілона, 11, Трудове навчання, вчитель Спіленко О.К.
  6. Романюк Антон, 11, Екологіявчитель Костюченко С.П.
  7. Данилюк Віталій, 8-А, Хімія, вчитель Кравченко І.М.
  8. Бруховецький Володимир, 7-А, Хімія, вчитель Кравченко І.М.
  9. Мостіпан В'ячислав, 7-А, Хімія, вчитель Кравченко І.М.
  10. Гарнага Вадим, 10-А, Астрономія, вчитель Шевченко А.П. (учасник ІІІ етапу)
  11. Найдич Богдан, 11, Астрономія, вчитель Дідик Г.І.
  12. Малоокий Борис, 11, Астрономія, вчитель Дідик Г.І.
  13. Шевченко Андрій, 9, Інформаційні технології, вчитель Шевченко А.П.
  14. Марченко Руслана, 9, Світова література
  15. Ус Марія, 11, Світова література
  16. Мамонова Лоіда, 7-А, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  17. Метелюк Тамара, 8-Б, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  18. Тереня Олександр, 8-А, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  19. Кияниця Інна, 10-Б, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  20. Радченко Анна, 11, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  21. Дудка Яна, 9, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
  22. Павленко Лілія, 11, Образотворче мистецтво, вчитель Стрембій М.А.
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2017