Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 16.10.2018, 01:41
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
Овруцька гімназія
Овруцька гімназія
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Олімпіади 2016/2017 н.р

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

Місце проведення - Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №2 .

ІІ етап (районний, міський)

Дисципліна

Учасник

Клас

Результат

Учитель

1

Зарубіжна література

  1. Васкул Ганна Василівна

10

ІІ

С.І. Палієнко

2

Образотворче мистецтво

  1. Мамонова Лоїда Денисівна

10

І

О.А.Пожарницька

3

Українська мова і література

  1. Голубенко Анастасія Юріївна

9-А

І

О.А.Стременко

  1. Васкул Ганна Василівна

10

ІІІ

С.В.Рогозіна

4

Трудове навчання

  1. Карась Аліна Олександрівна

9-А

ІІ

О.К.Спіленко

  1. Гуменюк Марія Анатоліївна

11

ІІІ

О.К.Спіленко

5

Екологія

  1. Дужий Владислав Євгенович

10

ІІІ

С.П.Костюченко

6

Історія

  1. Дзюба Анна Сергіївна

9-Б

ІІ

Ю.В.Наговіцина

7

Хімія

  1. Фесан Тетяна Володимирівна

9-А

ІІІ

І.М. Кравченко

8

Математика

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІ

З.І.Пилипко

  1. Барило Олександр Григорович

9-А

І

В.В.Шморгун

9

Географія

  1. Барило Олександр Григорович

9-А

ІІ

Т.М.Безкровна

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІІ

Т.М.Безкровна

10

Фізика

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІ

Г.І.Дідик

  1. Гром Михайло Степанович

10

ІІІ

Г.І.Дідик

11

Правознавство

  1. Дзюба Анна Сергіївна

9-Б

ІІІ

Ю.В.Наговіцина

12

Інформаційні технології

  1. Саєнко Інна Анатоліївна

9-Б

І

А.П.Шевченко

  1. Кусова Діана Максимівна

9-А

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Яровий Максим Вікторович

10

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Устименко Ігор Олександрович

8-А

ІІІ

А.В.Шевченко

13

Астрономія

 

  1. Корбут Михайло Юрійович

11

І

А.П.Шевченко

  1. Дяченко Ростислав Степанович

11

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

І

Г.І.Дідик

  1. Гром Михайло Степанович

10

ІІ

Г.І.Дідик

  1. Яровий Максим Вікторович

10

ІІІ

Г.І.Дідик

14

Економіка

  1. Гром Михайло Степанович

10

І

С.П.Костюченко

  1. Дяченко Яна Владиславівна

10

ІІ

С.П.Костюченко

  1. Даценко Яна Андріївна

11

ІІ

С.П.Костюченко

ІІІ етап (обласний)

Мамонова Лоіда та О.А.Пожарницька

1. Мамонова Лоіда Денисівна, 10 клас, Образотворче мистецтво, учитель О.А.Пожарницька, 43 бали - ІІ місце.

2. Барило Олександр Григорович, 9 клас, Математика, учитель В.В.Шморгун, 14 балів.

3. Івасюк Карина Миколаївна, 10 клас, Математика, учитель З.І.Пилипко, 14 балів.

4. Івасюк Карина Миколаївна, 10 клас, Астрономія, учитель Г.І.Дідик, 19 балів.

5. Корбут Михайло Юрійович,11 клас, Астрономія, учитель А.П.Шевченко, 12 балів.

6. Гром Михайло Степанович, 10 клас, Економіка, учитель С.П.Костюченко, 43 бали.

7. Саєнко Інна Анатоліївна 9 клас, Інформаційні технології, учитель А.П.Шевченко,14 балів.

Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2018