Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 24.09.2017, 02:44
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал 
 Шевченко А.В.

Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум
Форум "Бард”
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес

Олімпіади 2016/2017 н.р

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

Місце проведення - Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №2 .

ІІ етап (районний, міський)

Дисципліна

Учасник

Клас

Результат

Учитель

1

Зарубіжна література

  1. Васкул Ганна Василівна

10

ІІ

С.І. Палієнко

2

Образотворче мистецтво

  1. Мамонова Лоїда Денисівна

10

І

О.А.Пожарницька

3

Українська мова і література

  1. Голубенко Анастасія Юріївна

9-А

І

О.А.Стременко

  1. Васкул Ганна Василівна

10

ІІІ

С.В.Рогозіна

4

Трудове навчання

  1. Карась Аліна Олександрівна

9-А

ІІ

О.К.Спіленко

  1. Гуменюк Марія Анатоліївна

11

ІІІ

О.К.Спіленко

5

Екологія

  1. Дужий Владислав Євгенович

10

ІІІ

С.П.Костюченко

6

Історія

  1. Дзюба Анна Сергіївна

9-Б

ІІ

Ю.В.Наговіцина

7

Хімія

  1. Фесан Тетяна Володимирівна

9-А

ІІІ

І.М. Кравченко

8

Математика

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІ

З.І.Пилипко

  1. Барило Олександр Григорович

9-А

І

В.В.Шморгун

9

Географія

  1. Барило Олександр Григорович

9-А

ІІ

Т.М.Безкровна

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІІ

Т.М.Безкровна

10

Фізика

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

ІІ

Г.І.Дідик

  1. Гром Михайло Степанович

10

ІІІ

Г.І.Дідик

11

Правознавство

  1. Дзюба Анна Сергіївна

9-Б

ІІІ

Ю.В.Наговіцина

12

Інформаційні технології

  1. Саєнко Інна Анатоліївна

9-Б

І

А.П.Шевченко

  1. Кусова Діана Максимівна

9-А

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Яровий Максим Вікторович

10

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Устименко Ігор Олександрович

8-А

ІІІ

А.В.Шевченко

13

Астрономія

 

  1. Корбут Михайло Юрійович

11

І

А.П.Шевченко

  1. Дяченко Ростислав Степанович

11

ІІ

А.П.Шевченко

  1. Івасюк Карина Миколаївна

10

І

Г.І.Дідик

  1. Гром Михайло Степанович

10

ІІ

Г.І.Дідик

  1. Яровий Максим Вікторович

10

ІІІ

Г.І.Дідик

14

Економіка

  1. Гром Михайло Степанович

10

І

С.П.Костюченко

  1. Дяченко Яна Владиславівна

10

ІІ

С.П.Костюченко

  1. Даценко Яна Андріївна

11

ІІ

С.П.Костюченко

ІІІ етап (обласний)

Мамонова Лоіда та О.А.Пожарницька

1. Мамонова Лоіда Денисівна, 10 клас, Образотворче мистецтво, учитель О.А.Пожарницька, 43 бали - ІІ місце.

2. Барило Олександр Григорович, 9 клас, Математика, учитель В.В.Шморгун, 14 балів.

3. Івасюк Карина Миколаївна, 10 клас, Математика, учитель З.І.Пилипко, 14 балів.

4. Івасюк Карина Миколаївна, 10 клас, Астрономія, учитель Г.І.Дідик, 19 балів.

5. Корбут Михайло Юрійович,11 клас, Астрономія, учитель А.П.Шевченко, 12 балів.

6. Гром Михайло Степанович, 10 клас, Економіка, учитель С.П.Костюченко, 43 бали.

7. Саєнко Інна Анатоліївна 9 клас, Інформаційні технології, учитель А.П.Шевченко,14 балів.

Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2017