Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 23.07.2017, 15:46
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал 
 Шевченко А.В.

Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Інформаційний портал Обухова
Інформаційний портал Обухова
Форум
Форум "Бард”
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес

Олімпіади 2014/2015 н.р

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

ІІ етап (районний, міський)

Дисципліна

Дата

Учасник

Клас

Результат

Учитель

1

Фізика

 

02.11.2014

Барило Олександр Григорович

7-А

ІІ місце

Г.І.Дідик

Гром Михайло Степанович

8-А

ІІІ місце

Г.І.Дідик

Івасюк Карина Миколаївна

8-А

ІІІ місце

Г.І.Дідик

Гагач Дмитро Володимирович

11-А

ІІІ місце

А.П.Шевченко

5

Математика

16.11.2014

Нечай Андрій Андрійович

6-А

І місце

С.О.Пригунова

Барило Олександр Григорович

7-А

ІІ місце

С.О.Пригунова

7

Астрономія

29.11.2014

Марченко Руслана Валеріївна

10

І місце

А.П.Шевченко

Астрономія

29.11.2014

Гарнага Вадим Віталійович

11-А

І місце

А.П.Шевченко

9

Інформаційні технології

07.02.2015

Кривий Андрій Валентинович

11-А

ІІ місце

А.П.Шевченко

10

Екологія

  Гарнага Вадим Віталійович 11-А І місце С.П.Костюченко
11

Хімія

  Данилюк Віталій Олександрович 9-А ІІ місце І.М.Кравченко
12

Біологія

  Марченко Руслана Валеріївна 10 ІІІ місце С.П.Костюченко
13

Українська мова і література

  Шевченко Андрій Вікторович 10 ІІІ місце Н.В.Шевченко
14

Географія

  Гагач Дмитро Володимирович 11-А ІІІ місце Т.М.Безкровна
15

Географія
 

  Васкул Анна Василівна 8-А ІІІ місце Т.М.Безкровна
16

Російська мова та література

  Яцентюк Діана Анатоліївна 9-А ІІІ місце А.С.Нога
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2017