Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 20.08.2018, 00:48
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова


Обухівський РВК
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
Овруцька гімназія
Овруцька гімназія
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Олімпіади 2017/2018 н.р.

Учні – призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних (міських) олімпіад з навчальних предметів

   Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури −  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області»

Місце проведення - Загальноосвітня школа I-ІІІ ступенів №5 .

ІІ етап (районний, міський)

Дисципліна

Дата

Учасник

Клас

Результат

Учитель

1

Українська мова і література

05.11.2017

  1. Барило Олександр Григорович

10

І

О.М. Щербань

2

Біологія

04.11.2017

2. Марченко Артем Володимирович

11

ІІ

С.П. Костюченко

3

Образотворче мистецтво

12.11.2017

3. Чайковська Софія Мирославівна

8-А

ІІ

О.А. Пожарницька

4. Мамонова Лоїда Денисівна

11

І

О.А. Пожарницька

4

Трудове навчання

18.11.2017

5.Кабанець Олександра  Вікторівна

9-Б

ІІІ

О.К.Спіленко

5

Інформатика

19.11.2017

6.Дужий Владислав Євгенійович

11

ІІІ

А.В.Шевченко

6

Хімія

26.11.2017

7.Гром Михайло  Степанович

11

ІІІ

І.М.Кравченко

7

Математика

02.12.2017

8.Яровий Максим Вікторович

11

ІІІ

З.І.Пилипко

8

Географія

03.12.2017

9.Барило Олександр Григорович

10

І

Т.М.Безкровна

10.Івасюк Карина Миколаївна

11

ІІІ

Т.М.Безкровна

9

Правознавство

09.12.2017

11.Гром Михайло Степанович

11

ІІІ

Ю.В.Наговіцина

10

Фізика

10.12.2017

12.Хоменко  Вікторія        Олександрівна

7-А

ІІІ

Г.І.Дідик

13.Драчук Марина Ігорівна

8-А

ІІ

Г.І.Дідик

14.Постніков Микита Борисович

9-А

ІІ

Г.І.Дідик

15.Барило Олександр Григорович

10

ІІ

Г.І.Дідик

16.Гром Михайло Степанович

11

ІІ

Г.І.Дідик

11

Російська мова та література

17.12.2017

17.Чайковська Софія Мирославівна

8-А

І

К.М.Коновал

12

Економіка

23.12.2017

18.Гром Михайло Степанович

11

І

С.П.Костюченко

13

Астрономія

24.12.2017

19.Гром Михайло Степанович

11

І

Г.І.Дідик

20.Івасюк Карина Миколаївна

11

ІІ

Г.І.Дідик

21.Яровий Максим Вікторович

11

ІІІ

Г.І.Дідик

І місць – 6                                                                                              * в ІІІ етапі участі не беруть

ІІ місць – 7

ІІІ місць – 8

Всього –   21

Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2018