Ви увійшли як Гість
Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.10.2019, 05:12
Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
 

Меню сайту


Наші учителі
 
Методичний портал
Шевченко А.В.

Літній мовний табір

Правова допомога
Інформери

Форма входу

Пошук по сайту

1

Наша адреса

вул. Київська, 18
м. Обухів,
Київська обл.
08700 Україна,
тел. (04572) 5-18-54, 5-19-81
Знайти нас на мапі

Календар

«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні лінки

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти Київської ОДА

Академія неперервної освіти

Освітній портал 'Педпреса'

Український центр оцінювання якості освіти України

Лепетун. Для тих, хто хоче вдосконалювати українську мову

Правовий портал для освітян

Управління освіти Обухова

Управління освіти м.Обухова



Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Обухівський медколедж
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ cт.
Дерев`янська ЗОШ І-ІІ ст.
Офіційний сайт Обухова
Офіційний сайт Обухова
Обухівська РДА
Обухівська РДА
Офіційний сайт Українки
Офіційний сайт Українки
Дитячий садочок
Дитячий садочок "Зірочка”
ДНЗ
Дитячий садок «Рушничок»
Парк
Парк "Київська Русь”
Освіта в Україні і за кордоном
Освіта в Україні і за кордоном
Філологічний експрес
Філологічний експрес
Освітній портал
Освітній портал
Євро освіта
ЄвроОсвіта
ДНЗ
Дитячий садок «Веселка»
Київський РЦОЯО
Київський РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Вінницький РЦОЯО
Методичний портал учителів-словесників Обухова


Головна » 2014 » Жовтень » 16 » Участь у змаганнях за програмою "Олімпійського дня"
22:03
Участь у змаганнях за програмою "Олімпійського дня"

8 жовтня 2014 року на базі Обухівського міського спортивного комплексу ім. В. Мельника пройшли змагання за програмою «Олімпійського дня» серед учнів заганоосвітніх навчальних закладів міста Обухова. 

 Учні 5-6 класів змагались на дистанції 200 м, 7-8 – 300 м, 9-11- дівчата – 300 м, юнаки – 500 м. Активну участь у змаганнях приймали учні НВК "СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.А.С.М.Алишка"

 Командний кубок дістався саме команді НВК «СЗОШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка», призерами стали ЗОШ І-ІІІ ст. №4 та ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

В особистому заліку переможцями і призерами стали:

Дівчата 5-6 класи   

2 місце  Арборак Ілона 

Хлопці 5-6 класи

2 місце  Савченко Олександр 

Дівчата 7-8 класи

1 місце Васкул Ганна

Юнаки 7-8 класи  

1 місце  Бруховецький Володимир

Дівчата 9-11 клас

2 місце  Онищенко Анна,

3 місце Бражнікова Поліна 

Юнаки 9-11 клас  

2 місце Литовченко Богдан

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 476 | Додав: Ayverso | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Хостинг від uCoz

НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.№1-ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С.Малишка" © 2019